Rubriky
Ostatní

Grand Avatars

Na discordu jeden z diskutujících leaknul, co mělo být součástí swag-taštičky ke vstupu na letošní Adepticon, který byl ale kvůli koronaviru zrušen — jedná se speciální režim pro Beastgrave nazvaný Grand Avatars. Tento režim přináší pool životů pro hráče…

…možná si vzpomínáte, že na nedávno vydané roadmapě pro Underworlds pro zbytek roku se právě něco takového objevilo: v listopadu by měl jako download zdarma vyjít nový herní režim obsahující pool životů pro hráče. Zdá se, že to je buď přesně ono, nebo by to mohlo být podobné.

Rozšíření přináší čtyři karty avatarů, nazvané podle hlavních aliancí v loru — tedy Order, Destruction, Chaos a Death. Bohužel netušíme, jak si hráči karty rozdělí — jestli si je vyberou, jsou jim náhodně rozdány nebo jestli třeba používají kartu podle toho, do které aliance spadá jejich warbanda. Bohužel malá brožurka popisující pravidla je na fotce zavřená.

Každá z karet obsahuje v červeném kolečku počet životů, který na začátku hry má hráč ve svém poolu.

Dále každá karta obsahuje tři reakce: první reakce je stejná na všech kartách, další dvě jsou specifické pro kartu (tedy každý hráč má jiné reakce).

První reakce (společná pro všechny hráče) se nazývá Divine Intervantion (boží zásah) a umožní pokaždé, když bojovník z vaší bandy utrží nějaké zranění, odebrat příslušný počet životů namísto bojovníkovi z vašeho poolu hráče. Tedy můžete prodloužit bytí svého bojovníka ve hře tímto způsobem, dokud máte na to životy hráče.

Další reakce pak umožňují specifické herní možnosti, například za 1 život z poolu hráče je možné pushnout bojovníka o 1 hex, nebo třeba za 4 životy z poolu hráče vrátit do hry model, který byl vyřazen ze hry.

Předpokládám, že rozšíření zdarma vydané v listopadu bude buď tedy přímo toto, nebo nějaká aktualizovaná verze.