Rubriky
Kompetitivní hraní

Grand Skirmish (Grand Clash January 2020)

Tak dnešek úplně jiný než včerejšek. Přitom stejná warbanda, stejný deck.

Grand Skirmish, 6 kol best-of-one.

První bitva proti Grymwatchi. Tu jsem teda prohrál 14:17 a všechno mohlo být jinak, kdybych neudělal chybu a v prvním kole včas zahrál Mischievous Spirits, které jsem měl v ruce. To by změnilo celou hru, protože soupeř skóroval Temporary Victory i In the Name od the King. Mimochodem tento můj soupeř pak celý Grand Skirmish vyhrál.

Druhá bitva a Chosen Axes, které týpek chtěl hrát agresivně. Roznesl jsem ho na kopytech 12:3, jakožto Wild Hunt doslova 😁.

Třetí bitva Cursebreakers, týpek si myslel, že na něj potřebují jít, tak dal desky na dlouho a postavil se dozadu. Jenže můj deck je flexi a já v první ruce měl Purifying Rights a Hunt’s End. A on nepochopitelně kouzlem flipnul hex uprostřed svého pole. Tak jsem si v klidu zaskoroval, stáhnul se a celou hru vyhrál 8:4.

Čtvrtá bitva Skaven, těsná bitva, v které štěstí nakonec stálo na mé straně, zabil jsem Skritche i s Great Fortitude a vyhrál 11:10.

Pátá bitva Gitz, kdy se soupeři podařilo zaskoroval Temporary Victory i Supremacy a můj leader na třech Scything útocích po sobě nic nehodil. Druhá prohra, tentokrát o hodně 9:19.

Poslední bitva Rippa’s Snarlfangs, proti kterým jsem ještě nikdy nehrál. Vyhrál jsem hod na desky, ale nechal borce dát desku první a dal long setup s hromadou lethalů. To zafungovalo naprosto skvěle, na konci prvního kola umřel sám Rippa, kterého zabil překvapivě můj čaroděj skrz Haymaker, Charge, push do lethalu a Sphere of Aqshy. Oba zbylí skřetí už byli načatí a v prvních dvou aktivacích druhého kola šli taky. Výhra 11:5.

Spravil jsem si chuť. Čtyři výhry a dvě prohry, což znamená 26. místo z 82 hráčů a dnes nejlepší výsledek české reprezentace 🙃.

Jako suvenýry za celé tři dny si všichni z našeho týmu odvážíme stejné tři promo kartičky.